AŞK BİR HAYAL DİZİSİ web Sitesi
Emre Kızılırmak Röportaj Untitl43
Emre Kızılırmak Röportaj Untitl43
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Emre Kızılırmak Röportaj Downloadtc6el9
Emre Kızılırmak Röportaj Coolte13
Emre Kızılırmak Röportaj N66xhd
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» .-.-.-.-Aşk Bir Hayal 2.Bölüm İndir….-.-.-.-
Emre Kızılırmak Röportaj EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 5:05 pm tarafından twiada

» => [Aşk Bir Hayal] 3.Bölüm Resimleri <= 1
Emre Kızılırmak Röportaj EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 5:03 pm tarafından twiada

» Asmin Mi? Nevin Mi?
Emre Kızılırmak Röportaj EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 5:02 pm tarafından twiada

» => [Aşk Bir Hayal] 1.Bölüm download (indir) <=
Emre Kızılırmak Röportaj EmptyC.tesi Ocak 01, 2011 5:02 pm tarafından twiada

» bi keç tane daha:)
Emre Kızılırmak Röportaj EmptyCuma Ara. 31, 2010 2:33 pm tarafından twiada

» Aşk Bir Hayal Avatarları
Emre Kızılırmak Röportaj EmptyCuma Ara. 31, 2010 2:32 pm tarafından twiada

» Birbirinden Güzel aşk bir hayal İmzaları Yeni..
Emre Kızılırmak Röportaj EmptyCuma Ara. 31, 2010 2:31 pm tarafından twiada

» Emre Kızılırmak Röportaj
Emre Kızılırmak Röportaj EmptyCuma Ara. 31, 2010 2:30 pm tarafından twiada

» hangi oyuncu
Emre Kızılırmak Röportaj EmptyPerş. Ara. 30, 2010 3:27 pm tarafından twiada

Anket
Siteyi Nasıl Buldunuz?
Çok İyi
Emre Kızılırmak Röportaj Vote_lcap74%Emre Kızılırmak Röportaj Vote_rcap
 74% [ 17 ]
İyi
Emre Kızılırmak Röportaj Vote_lcap17%Emre Kızılırmak Röportaj Vote_rcap
 17% [ 4 ]
İdare Eder
Emre Kızılırmak Röportaj Vote_lcap9%Emre Kızılırmak Röportaj Vote_rcap
 9% [ 2 ]
Kötü
Emre Kızılırmak Röportaj Vote_lcap0%Emre Kızılırmak Röportaj Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Berbat
Emre Kızılırmak Röportaj Vote_lcap0%Emre Kızılırmak Röportaj Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 23
En iyi yollayıcılar
Kaan_Yasin
Emre Kızılırmak Röportaj Vote_lcapEmre Kızılırmak Röportaj Voting_barEmre Kızılırmak Röportaj Vote_rcap 
altay-asmin
Emre Kızılırmak Röportaj Vote_lcapEmre Kızılırmak Röportaj Voting_barEmre Kızılırmak Röportaj Vote_rcap 
twiada
tatli_cadi
yasin
jnr_smptq
asminimm
ASMİN-ALTAY
Istatistikler
Toplam 80 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: twiada

Kullanıcılarımız toplam 210 mesaj attılar bunda 90 konu
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 10 kişi Paz Ağus. 04, 2019 9:07 pm tarihinde online oldu.
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Anahtar-kelime
Emre Kızılırmak Röportaj Downloadtc6el9
Emre Kızılırmak Röportaj N66xhd

Emre Kızılırmak Röportaj

2 posters
YazarMesaj
altay-asmin

altay-asmin

Emre Kızılırmak Röportaj Empty
MesajKonu: Emre Kızılırmak Röportaj   Emre Kızılırmak Röportaj EmptyC.tesi Şub. 20, 2010 7:42 pm

Esquire dergisi için bir moda çekimi gerçekleştiren oyuncu Emre Kızılırmak hoşlandığı kadın tipini açıkladı: Kendini sürekli yenileyen, farklı ortamlara girebilen ve sözünü bana dinlettirebilen kadın çekicidir
Emre Kızılırmak, son dönemin dikkat çeken oyuncularından biri... atv'de yayınlanan 'Aşk Bir Hayal' adlı dizide, başrolleri Nehir Erdoğan ve Orhan Kılıç'la paylaşan Kızılırmak, düzgün fiziğiyle olduğu kadar, oyunculuk yeteneğiyle de adından söz ettiriyor.

EKRANIN YENİ YILDIZ ADAYI
2007 yılında 'Best Model of World' yarışmasının Türkiye elemelerinde ikinci olan ve 'First Runner Up' unvanına layık görülen oyuncu, bu yarışmanın ardından Güney Kore'deki 'Manhunt International Contest 2008' yarışmasında Türkiye'yi temsil etti ve 'Best Runaway Model of the World' unvanını kazandı. Ancak Kızılırmak, modellikte gösterdiği bu başarılara rağmen, spot ışıklarının altında parlamaya devam etmek yerine, kameraların karşısında terlemeyi tercih etmiş. Yakışıklı oyuncu şimdilerde TV dünyasının yeni yıldız adaylarından biri olarak gösteriliyor. Esquire dergisinin aralık sayısı için bir moda çekimi yapan Kızılırmak, hakkında merak edilen soruları da yanıtladı.

Spor akademisindeki eğitiminizin ardından 'Best Model of The World' ve 'Manhunt International Contest'de dereceler kazandınız. Peki, ekranlarda nasıl yer almaya başladınız?
Üniversitede okurken, bir yandan da oyunculuk dersleri aldım. Fakat okul harçlığımı çıkarmak adına her hafta sonu İstanbul'a geliyor, reklam filmi görüşmeleri ve katalog çekimlerine katılıyordum. Yarışmaya ise, eğlenmek için katıldım. Sonra yarışmanın organizatörü Erkan Özerman, beni Erler Film'e yönlendirdi ve deneme çekimlerinin ardından 'Aşk Bir Hayal'de oynamaya başladım.

SPORA VAKİT AYIRIYORUM
Oyunculuğun yanı sıra, kayak, basketbol, bisiklet, yoga ve fitness gibi sporlarla ilgileniyorsunuz. Fotoğraf çekiyor, dans ediyor, vokalistlik yapıyorsunuz. Nasıl yetişiyorsunuz hepsine?
Hobilerime, istediğim kadar vakit ayırabildiğimi söylemem mümkün değil; ama elimden geldiğince, spor yapmaya çalışıyorum.

Eğitimli, yakışıklı ve ünlü bir erkeksiniz. Kadın hayranlarınız çok olmalı... Peki, siz ne tarz kadınlardan hoşlanıyorsunuz?
Nasıl, her gün aynı tarzda müzik dinlemiyorsam, sadece tek bir tarzın içinde yaşayan kadınlara da tahammül edemiyorum. Kendini sürekli yenileyen, değişik ortamlara kolayca girebilen, benim sözümü dinlediği kadar, bana da kendisini dinlettiren bir kadını çekici bulurum.

BELLİ MARKALARA TAKILMAM
Modayı takip ediyor musunuz? Nerelerden alışveriş yapıyorsunuz?
Moda öyle bir şey ki, istemeseniz de zaten bir şekilde takip ediyorsunuz. Ben, belirli markalara takılıp kalmayı pek sevmiyorum. Üzerime yakıştırdığım her şeyi büyük bir zevkle giyiyorum. Alışverişte uzun saatler geçirmeyi pek sevmem; ama yeni aldığım bir kıyafeti hemen giyip, insanların fikrini almayı severim.

Gelecekte sizi nerelerde göreceğiz?
Bunu ben de bilmiyorum. Hayat öyle ilginç ki, ne kadar plan yaparsanız yapın, kendi bildiğini okuyor. Bu yüzden, büyük planlar yapmaktan kaçınıyorum. Ama karşıma iyi projeler çıkarsa, bunları değerlendiririm. Bir gün büyük bir yıldız olursam da, çocuklara yönelik bir spor kompleksi yaptırmayı hayal ediyorum.
twiada

twiada

Emre Kızılırmak Röportaj Empty
MesajKonu: Geri: Emre Kızılırmak Röportaj   Emre Kızılırmak Röportaj EmptyCuma Ara. 31, 2010 2:30 pm

tesekkur ederim

Emre Kızılırmak Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası